Новини

Актуальна інформація

02 Грудня 2019

Нагадаємо, що Смолінська ОТГ стала переможцем III етапу конкурсу, який проводився цього року. Це одна з самих ефективних громад саме по наданню необхідних показників, для експертів Фонду, які були швидко зібрані в першу чергу спеціалістом з інвестиційних та соціально-економічних питань пані Людмилою Марищук. Бажаємо унікальній і одній з найкорисніших громад країни успіхів! Сподіваємося, що проект «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» буде корисним для Смолінської ОТГ і в подальшому.

Посилання
01 Грудня 2019

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» продовжує формування «Всеукраїнського рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку громад». Наступний рейтинг буде сформовано станом на 01.01.2020 року. Рейтинг враховує 34 критерійних показники і від ображає інвестиційну привабливість громад. При складанні рейтингу враховуються дані про діяльність 1289 громад з усіх областей України (від 2018 року використовується міжнародними організаціями, які здійснюють фінансову та технічну підтримку в Україні, та приватними інвесторами).

Посилання
27 Листопада 2019

Ще одна громада Київщини розробила свій План дій сталого енергетичного розвитку та Клімату до 2030 року. Цього разу робоча група Березанської ОТГ планує заходи по зменшенню викидів СО2 на 30,6%. Енергоменеджер міста Рімма Кирда представила робочий проект документа, який був розроблений в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки». Погоджений документ буде винесений на найближчу сесію міської ради.

Посилання
26 Листопада 2019

Шановні Підписанти Угоди мерів, Представництво ЄС в Україні запрошує міста та муніципалітети взяти участь у конкурсі на право провести офіційне відкриття Європейського тижня сталої енергії в Україні, що відбудеться у червні 2020 року. До участі у конкурсі запрошуються міста та муніципалітети - підписанти Угоди мерів, які досягли певного успіху у виконанні Плану дій щодо сталого розвитку (і клімату). Участь у конкурсі означатиме, що місто готове брати на себе організаційні та фінансові зобов’язання щодо проведення публічних заходів, пов'язаних із тижнем сталої енергії та забезпечення участі місцевих органів влади на найвищому рівні. Оголошення про конкурс знаходиться у вкладенні. Заявка має бути надіслана до…

Посилання
26 Жовтня 2019

Полтавська обласна рада подадала проєкт на «Всеукраїнський громадський бюджет» про встановлення в містах Полтавщини 16 автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород та 32 контейнери для збору небезпечних відходів. Новий масштабний проєкт «Всеукраїнський громадський бюджет» стартував в Україні цього року. Це – інноваційна програма, суть якої виділення державних коштів для покращення рівня життя громадян із різних куточків країни. У Державному бюджеті вже закріплена сума 500 млн. грн, що розподілятиметься за результатами голосування за проєкти.

Посилання