Новини

Актуальна інформація

18 Лютого 2019

Громадська організація Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу», в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки», оголошує Конкурс з технічного аналізу та обґрунтування підготовки ТЕО з метою залучення пільгового кредитування та грантового фінансування проектів модернізації водопостачання та водовідведення серед малих та середніх громад України з чисельністю населення не більше 100 тис. мешканців. Інформація щодо проведення конкурсу знаходиться нижче в ПОСИЛАННІ!

Посилання
08 Лютого 2019

У цьому переконував глядачів програми «Доброго ранку, Країно» на телеканалі радник Голови Держенергоефективності Kostiantyn Gura Експерт окреслив переваги впровадження енергоефективних заходів як для приватних домогосподарств, так й для ОСББ за умови співфінансування програми «теплих кредитів» з державного та місцевого бюджетів. Як показує досвід утеплених ОСББ, найбільшу вигоду можна отримати від комплексної термомодернізації будинку. Це допомагає зменшити рахунки за опалення у 2 рази та навіть більше.

Посилання
08 Лютого 2019

В Україні павловнію - унікальне швидкозростаюче дерево – можна використовувати для виробництва паливних брикетів та пелет. Про це заявляють науковці Інституту біоенергетичних культур та цукрових буряків НААН та Асоціації "Енергетичні культури", передає Пропозиція. «Деревина придатна для виробництва пелет, енергетична цінність яких складає 4211,1 ккал/кг (2 кг гранул павловнії еквівалентно 1 л дизельного палива), з листя можна виробляти біогаз, - пояснюють науковці. - Також павловнія може бути використана в якості сировини для виробництва біоетанолу: сьогодні є технології, які дозволяють отримати з 1 тонни сухої деревини до 0,5 тонни етанолу».

Посилання
24 Січня 2019

Норвезька компанія NBT будуватиме в Україні вітропарки із вітряками у 700-800 МВт потужностей. Про це повідомив генеральний директор NBT Юар Вікен під час засідання Національної інвестиційної ради України в Давосі, передає Ліга Бізнес. Зазначається, що NBT має достатній потенціал для побудови додаткових 700-800 МВт вітрових потужностей в Україні. Будівництво попередньо планується почати в Запорізькій області в наступні 6-9 місяців. Зараз за допомогою партнерів здійснюють оцінку ЕРС-підрядників і постачальників вітрових турбін, які будуть задіяні в проекті. "У зв'язку з поліпшенням бізнес-клімату в Україні та успішністю цього проекту шляхом залучення міжнародного проектного фінансування ми чекаємо, що приватні комерційні інвестори і міжнародні фінансові установи…

Посилання