Новини

Актуальна інформація

19 Квітня 2019

Отримала свій План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату до 2030 року одна з найменших громад Херсонської області – Кочубеївська ОТГ. Тішить те, що зовсім невеличкі сільські громади чітко розуміють необхідність стратегічного підходу до свого майбутнього. Побажаємо Голові громади пану Івану Дударю та його команді втілити у життя все задумане!

Посилання
17 Квітня 2019

Засідання робочої групи SECAP Покровської ОТГ на Дніпропетровщині відбулося 17 квітня. В процесі децентралізації відбувається збільшення як самої громади так і фонду муніципальних будівель, які потребують модернізації та реконструкції. Одним їз пріоритетних заходів SECAP (Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату) і є термомодернізація цих закладів. Селищний голова пані Світлана Спажева висловила свою впевненість на тісну співпрацю з експертами Фонду RCERBS, які допоможуть Покровській ОТГ, як учаснику проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки».

Посилання
16 Квітня 2019

Офіційна делегація Фонду RCERBS з робочим візитом побувала в гостях у однієї з найактивніших громад, учасників проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» м. Кремінна, що на Луганщині. Міський голова, Юрій Прокопенко презентував гостям міста надбання громади останнього часу та реалізовані проекти командою муніципалітету. Саме завдяки команді та співпраці з ОГС до міста за минулі декілька років заведено значну кількість позабюджетних коштів.

Посилання
13 Квітня 2019

Естафету презентацій SECAP (План Дій Сталого Енергетичного Розвитку та Клімату) підхвачено Рівненською областю. 11 квітня в місті Сарни Міським головою, пані Світланою Усик спільно з президентом Фонду RCERBS Русланом Щербаковим, для робочої групи, мас-медіа, представників ОГС та депутатського корпусу представлено План дій до 2030 року. Ключовим аспектом обговорення було питання залучення ресурсів для реалізації запланованих заходів. Проекти сталого розвитку, які вже реалізує муніципалітет, можуть бути прикладом для інших громад. Особливо треба відзначити проекти по благоустрою міста та придбання спецтехніки, про яку малі громади можуть тільки мріяти. Велика подяка за організацію заходу пані Антоніні Радько!

Посилання
12 Квітня 2019

Відбувся робочий візит делегації представників місцевої влади та муніципальних служб м. Переяслав-Хмельницький з метою ознайомлення з досвідом м. Лубни щодо модернізації муніципальної мережі вуличного освітлення на базі LED технології та впровадження загальноміської системи керування вуличним освітленням. До складу делегації гостей на чолі з секретарем Переяслав-Хмельницької міськради паном П.П. Бочаріним та заступником міського голови пані Н.М. Устич увійшли низка депутатів міськради, керівник відділу економіки міськвиконкому, міський енергоменеджер, керівник та майстер з вуличного освітлення цеху благоустрою міського КП ВУКГ (всього 11 осіб). Супроводжував делегацію керівник Робочої групи з впровадження Проекту «Реконструкція мереж вуличного освітлення міста Переяслава-Хмельницького на основі LED технологій та впровадження…

Посилання